14-Sentabr, 2023-yil
Бизнес омбудсман девонида “БМТ Аёллар" (UN Women) халқаро ташкилотининг Ўзбекистондаги вакили Черен Гюреш хонимнинг Бизнес-омбудсман ўринбосари Жамшид Урунов билан учрашуви бўлиб ўтди
Бугун, 14 сентбярь куни Бизнес омбудсман девонида “БМТ Аёллар" (UN Women) халқаро ташкилотининг Ўзбекистондаги вакили Черен Гюреш хонимнинг Бизнес-омбудсман ўринбосари Жамшид Урунов билан учрашуви бўлиб ўтди.
Икки томонлама алоқаларни йўлга қўйиш мақсадида ташкил этилган учрашувда тадбиркорлик соҳасида фаолият олиб борувчи аёлларни ҳар томонлама қўллаб-қувватлаш, уларнинг фаолиятидаги қийинчиликларни бартараф қилиш бўйича ҳамкорлик йўналишлари муҳокама қилинди.

В Аппарате Бизнес-омбудсмана состоялась встреча представителя международной организации «ООН-женщины» в Узбекистане госпожи Черен Гуреш с заместителем Бизнес-омбудсмана Жамшидом Уруновым
Сегодня, 14 сентября, в Аппарате Бизнес-омбудсмана состоялась встреча представителя международной организации «ООН-женщины» в Узбекистане госпожи Черен Гуреш с заместителем Бизнес-омбудсмана Жамшидом Уруновым.
В ходе встречи, организованной с целью установления двусторонних отношений, были обсуждены направления сотрудничества по всесторонней поддержке женщин, работающих в сфере предпринимательства, и устранению трудностей в их деятельности.